Kancelaria Adwokacka dr Mariusz Swora, działająca na rynku od 2001 roku, świadczy usługi doradztwa prawnego i reprezentuje przedsiębiorców w zakresie prawa gospodarczego, w tym przede wszystkim prawa energetycznego, prawa administracyjnego, prawa finansowego i bankowego, prawa ochrony konkurencji, prawa nowoczesnych technologii, ochrony danych osobowych oraz prawa własności intelektualnej i przemysłowej.

Usługi świadczone przez Kancelarię mają charakter wyspecjalizowany, bazujący na unikalnych doświadczeniach prawników, którzy ją tworzą lub z nią stale współpracują. Wartość, jaką chcemy przekazać Klientowi ma charakter długofalowy, bazujący na pomocy w kreacji, wdrażaniu i obronie modelu biznesowego przyjętego przez Klienta.

W wymiarze obsługi bieżącej, celem, który sobie stawiamy jest generowanie wartości dla Klienta w postaci unikania zbędnych kosztów poprzez wnikliwą analizę zobowiązań realizowanych przez Klientów oraz ich działalności w obszarze ryzyka regulacyjnego.

Usługi Kancelarii pozwalają na ograniczenie ryzyk regulacyjnych i stanowią wsparcie zarówno przypodejmowaniu decyzji strategicznych, jak również w bieżącej działalności przedsiębiorców.